↑ Return to About Us

Board Members

 

Mr. Bill Maxwell-Chairman
Term ends: 2020
Served on Board since: 1990

Ms. Lila Floyd – Vice Chairman
Term ends: 2018
Served on Board since: 2004

Mr. William F. Wilcoxson
Term ends: 2017
Served on Board since: June 2015

Seb A. Spades, M.D.
Term ends: 2021
Served on Board since: 1994

Mr. Blake Perkins
Term ends: 2023
Served on Board since: January 2017

Ms. Bonita Staudt
Term ends: 2019
Served on Board since: January 2010

Mr. Tommy Holland
Term ends: 2021
Served on Board since: July 2014